Image
عینک اوکلی OAKLEY –9015 عینک اوکلی OAKLEY یکی از معروفترین و زیباترین عینک های روز دنیا می باشد. این عینک به صورت اورجینال (همراه با کیف و دستمال مخصوص) و شماره سریال معتبر عرضه می شود … مدل حرفه ای اوکلی 9015 محصول کشور امریکا عینک اوکلی OAKLEY عینک فوق العاده جدید با طراحی مدرن طراحی فوق العاده برای سال 2011 جذابیت و زیبایی حق شماست… فقط چند قدم با جذابیت فاصله دارید از اولین کسانی باشید که این عینک را امتحان میکنند !!! ارزانترین نسبت به سایر فروشگاه های بازار ایران …
 
با کیف اورجینال + کیف + دستمال + در چهارلنز متفاوت

می باشد
در چهارلنز متفاوت مطالعات نشان داده است که اشعه ماورای بنفش می تواند شانس ابتلا به بیماری های خطرناک چشمی نظیر آب مروارید، تحلیل رفتگی و آسیب به شبکیه و حتی آفتاب سوختگی را افزایش دهد.
امروزه عینکهای آفتابی بویژه در میان جوانان رواج زیادی یافته است اما متاسفانه در اغلب موارد از این عینک ها به عنوان وسیله تزئینی استفاده می شود و به همین خاطر در انتخاب نوع آن دقت کافی نمی شود همچنین عده ای عینک آفتابی را وسیله ای غیر ضروری می دانند ولی عینک های آفتابی دارای فواید زیادی نیز می باشند البته اگر درست انتخاب شوند ودر محیط هایی که نور شدت زیادی دارد عینک های آفتابی به چند روش امکان دید را بهتر خواهند کرد.
عینک اوکی معتبرترین مارک اروپایی می باشد که مورد استفاده اشخاص معروف جهان نیز می باشد و علاوه بر زیبایی چشمان شما را در برابر تمام مضرات حفظ خواهد کرد. خرید پستی اوکیبا ویژه فقط در اینجا این عینک به صورت کاملا اصلی و با یووی 400 و با استاندارد کامل جهانی عرضه میشود …   در روزهایی که نور خورشید شدت زیادی دارد گیرنده های نوری شبکیه تحریک می شوند و حساسیت کنتراست آنها کاهش می یابد. عینک های آفتابی رنگ های نارنجی ، بنفش ، آبی را جذب میکنند و این رنگها به صورت رنگ خاکستری با شدتهای مختلف دیده می شوند. در مقابل رنگهای سبز ، زرد و قرمز با این عینکها بهتر دیده می شوند و کنتراست رنگ افزایش می یابد و همین امر باعث می شود چشمان شما در برابر تمام مضرات در امان باشد… پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل کمپانی اوکی اعلام کرده است این محصول حرفه ای عینک می باشد   محصول کشور امریکا یک عینک آفتابی مناسب باید واجد چند ویژگی باشد که از سوی انجمن اپتومتری آمریکا تعریف شده است:
1) شیشه های عینک باید 100ـ99 درصد اشعه ماورای بنفش خورشید را جذب کند.
2) به میزان 90ـ75 درصد از شدت نور مریی بکاهد. خود انجمن اپتومتری آمریکا اعلام کرده که عمده عینک های مد روز فاقد این ویژگی هستند.
3) باعث تغییر ماهیت نور و تصاویر نشود.
4) شیشه ها باید خاکستری، سبز ، زرد یا قهوه ای باشند که رنگ قهوه ای ارجحیت دارد.
  می باشد
قابلیت اویز از کمر
می باشد

 

بر چسب ها : خرید اینترنتی عینك اوکلی OAKLEY –9015, خرید عینك اوکلی OAKLEY –9015, خرید پستی عینك اوکلی OAKLEY –9015, خرید آنلاین عینك اوکلی OAKLEY –9015, خرید عینك اوکلی OAKLEY –9015 اصل, قیمت عینك اوکلی OAKLEY –9015, کمترین قیمت عینك اوکلی OAKLEY –9015, پرداخت در محل عینك اوکلی OAKLEY –9015, خرید اینترنتی عینك اوکلی OAKLEY –9015 اصل, خرید آنلاین عینك اوکلی OAKLEY –9015 اصل,