Image
عینک Ray.Ban (اورجینال) عینک (ریبن)Ray Ban یکی از معروفترین و زیباترین عینک های روز دنیا می باشد. این عینک به صورت اورجینال (همراه با کیف و دستمال مخصوص) و شماره سریال معتبر با ی استثنایی عرضه می شود …   عینک Ray.Ban (اورجینال) عینک فوق العاده جدید با طراحی مدرن طراحی فوق العاده برای سال 2010 جذابیت و زیبایی حق شماست… فقط چند قدم با جذابیت فاصله دارید از اولین کسانی باشید که این عینک را امتحان میکنند !!! ارزانترین نسبت به سایر فروشگاه ها و بازار ایران … توجه داشته باشید دقیقا همین مدل در سایتهای ایرانی به 34 هزار تا 120 هزار به فروش میرسد ولی از انجایی که ما به عنوا سورس تهیه این عینکها و پخش کننده میباشیم به فوق لعاده به فروش میرسانیم . جهت خرید پستی بر روی دکه خرید پستی در بالا یا پایین کلیک کنید .
https://bano-jame.ir/top-takshop91.biz/uploads/461_1401184437.jpg ویژه :   مطالعات نشان داده است که اشعه ماورای بنفش می تواند شانس ابتلا به بیماری های خطرناک چشمی نظیر آب مروارید، تحلیل رفتگی و آسیب به شبکیه و حتی آفتاب سوختگی را افزایش دهد.
امروزه عینکهای آفتابی بویژه در میان جوانان رواج زیادی یافته است اما متاسفانه در اغلب موارد از این عینک ها به عنوان وسیله تزئینی استفاده می شود و به همین خاطر در انتخاب نوع آن دقت کافی نمی شود همچنین عده ای عینک آفتابی را وسیله ای غیر ضروری می دانند ولی عینک های آفتابی دارای فواید زیادی نیز می باشند البته اگر درست انتخاب شوند ودر محیط هایی که نور شدت زیادی دارد عینک های آفتابی به چند روش امکان دید را بهتر خواهند کرد.
عینک ریبان معتبرترین مارک اروپایی می باشد که مورد استفاده اشخاص معروف جهان نیز می باشد و علاوه بر زیبایی چشمان شما را در برابر تمام مضرات حفظ خواهد کرد. خرید پستی عینک ریبن با ویژه فقط در اینجا این عینک به صورت کاملا اصلی و با یووی 400 و با استاندارد کامل جهانی عرضه میشود …   https://bano-jame.ir/top-takshop91.biz/uploads/461_1401184437.jpg در روزهایی که نور خورشید شدت زیادی دارد گیرنده های نوری شبکیه تحریک می شوند و حساسیت کنتراست آنها کاهش می یابد. عینک های آفتابی رنگ های نارنجی ، بنفش ، آبی را جذب میکنند و این رنگها به صورت رنگ خاکستری با شدتهای مختلف دیده می شوند. در مقابل رنگهای سبز ، زرد و قرمز با این عینکها بهتر دیده می شوند و کنتراست رنگ افزایش می یابد و همین امر باعث می شود چشمان شما در برابر تمام مضرات در امان باشد… کمپانی Ray.Ban اعلام کرده است این محصول را برای اشخاصی که
دارای مدیریت قوی و یا صاحب قدرت هستند تولید کرده است …   یک عینک آفتابی مناسب باید واجد چند ویژگی باشد که از سوی انجمن اپتومتری آمریکا تعریف شده است:
1) شیشه های عینک باید 100ـ99 درصد اشعه ماورای بنفش خورشید را جذب کند.
2) به میزان 90ـ75 درصد از شدت نور مریی بکاهد. خود انجمن اپتومتری آمریکا اعلام کرده که عمده عینک های مد روز فاقد این ویژگی هستند.
3) باعث تغییر ماهیت نور و تصاویر نشود.
4) شیشه ها باید خاکستری، سبز ، زرد یا قهوه ای باشند که رنگ قهوه ای ارجحیت دارد. همچنین عینک آفتابی باید کل فضای چشم و اطراف محوطه قرارگیری چشم در صورت را در بر بگیرد. عینک ریبان با ویژه فقط در فروشگاه ما همان را انتخاب کنید که شایسته شماست … عینکی که اشخاص معروف جهان از آن استفاده می کنند
فوق العاده شیک و زیبا
مخصوص مشکل پسندان با کیفیتی بی نظیر آخرین چیزی که برای جذابیت نیاز دارید! توجه داشته باشید دقیقا همین مدل در سایتهای ایرانی به 34 هزار تا 120 هزار به فروش میرسد ولی از انجایی که ما به عنوا سورس تهیه این عینکها و پخش کننده میباشیم به فوق العاده به فروش میرسانیم .
 

بر چسب ها : خرید اینترنتی عینک Ray.Ban (اورجینال), خرید عینک Ray.Ban (اورجینال), خرید پستی عینک Ray.Ban (اورجینال), خرید آنلاین عینک Ray.Ban (اورجینال), خرید عینک Ray.Ban (اورجینال) اصل, قیمت عینک Ray.Ban (اورجینال), کمترین قیمت عینک Ray.Ban (اورجینال), پرداخت در محل عینک Ray.Ban (اورجینال), خرید اینترنتی عینک Ray.Ban (اورجینال) اصل, خرید آنلاین عینک Ray.Ban (اورجینال) اصل,