Image
عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش Manchester United for Menمنچستر یونایتد آنقدر طرفداران متعصب دارد که به راحتی عطری تولید کند و با خیال آسوده منتظر باشد تا با هجوم بزرگی از خریدارن مواجه شود! شهرت در اکثر مواقع پول را هم به همراه دارد، نظر شما چیست؟!

پاییز با منچستر یونایتد
منچستر به میزان 60 درصد به رایحه Terre d`Hermes نزدیک است. البته فاقد جزئیات اسانس هایی ست که هرمس دارد و همچنین آن رایحه خاک مانند بسیار شیک از تغ در آن کم رنگ تر شده است . گرم و تقریباً تند است و تا کنون از کارهای پر فروش در این رنج بوده است.
به این ترتیب می توانید عطری از تیم محبوب خود را در کنار تجربه ای بسیار نزدیک از کار مشهور و پر فروش Terre با هم داشته باشید و آن را در انتخاب های پاییزی خود قرار دهید.


بسته بندی
دارای یک جعبه کشویی و سفید رنگ است که بر روی عطر قرار می گیرد. پس از برداشتن آن رنگ زرد و قرمز لوگوی منچستر با پس زمینه محوی از بازیکنان ظاهر می شود که دل طرفدارانش را به لرزه می اندازد.: 45هزار ، 100 میل
 

بر چسب ها : خرید اینترنتی عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, خرید عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, خرید پستی عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, خرید آنلاین عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, خرید عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش اصل, قیمت عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, کمترین قیمت عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, پرداخت در محل عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش, خرید اینترنتی عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش اصل, خرید آنلاین عطــــر منچستر یونایتــــد برای طرفدارانش اصل,