Image
ادکلن Lacoste Blue

Lacoste Blue
بارکد: 737052413204 زمان تحویل : 1 روز حجم: 100 Ml :   
جنسیت: مردانه | نوع عطر: Eau De Toilette | بو: ملایم و تلخ | فصل: چهارفصل
توضیحاتسری جدید محصولات برند پرطرفدار و بسیار جوان پسند لاگوست اینبار با الهام از قهرمان افسانه ای تنیس فرانسه در سال 1927 که برای اولین بار طرح تیشرت های معروف لاگوست را به تن کرد و قهرمان جهان شد ، 4 محصول کاملا جوان پسند و کاملا اسپرت و مردانه را به بازار عطر جهان معرفی کرد .
این 4 محصول از این برند پرآوازه در اواخر سال 2011 معرفی شد و به مرور و پشت سر هم وارد بازار شدند و در اوایل عرضه این محصول با استقبال چشمگیری از طرفداران این برند و طرفداران عطر در جهان روبرو شد . رایحه این محصولات بیشتر بصورت جوان پسند و اسپرت عرضه شده و برای استفاده در اوقات فراغت و استفاده روزانه بسیار مناسب میباشند چرا که از پخش بوی بالا و رایحه هیجان انگیز و روحیه ورزشکاری زیبایی طبعیت میکنند .
گروه بویایی : رایحه ی چرمی
پیشنهاد استفاده : تعطیلات و اوقات فراغت

 

بر چسب ها : خرید اینترنتی ادکلن Lacoste Blue, خرید ادکلن Lacoste Blue, خرید پستی ادکلن Lacoste Blue, خرید آنلاین ادکلن Lacoste Blue, خرید ادکلن Lacoste Blue اصل, قیمت ادکلن Lacoste Blue, کمترین قیمت ادکلن Lacoste Blue, پرداخت در محل ادکلن Lacoste Blue, خرید اینترنتی ادکلن Lacoste Blue اصل, خرید آنلاین ادکلن Lacoste Blue اصل,